Remont

Dzieje się u nas ostatnio całkiem sporo. Zaczęły się prace remontowe, te najcięższe budowlane. Teraz co prawda znowu mamy przerwę, ale wstąpiła w nas nadzieja.

 

Nie było ściany..
_DSC5451 jest ściana 🙂_DSC5457

Była ściana _DSC5450 i nie ma …_DSC5453

…to samo tutaj _DSC5446
_DSC5467

Wejście do łazienki _DSC5441 a teraz ściana _DSC5460

wejście do łazienki tutaj 🙂 _DSC5462_DSC5465 _DSC5464No i tak to się kręci. Dodatkowo robimy porządki w ogrodzie, w sobotę przesadziliśmy kwiatki balkonowe do ziemi, ciekawe czy coś z nich będzie, ale kto nie ryzykuje ten nie ma 🙂 Kupiłam też kilka róż i mam zamiar kupić jeszcze kilka bo teraz na prawdę warto – cena mocno zachęcająca. Wystarczy dobrze okopać i mieć nadzieję, że przetrwają zimę.

No ale żeby nie było, że mieszczuchy tak sobie świetnie radzą na wsi, to na koniec podsumowanie obrażeń… Ania tak zapamiętale szukała jajek, że stanęła na deskę z gwoździem i przebiła stopę.  A ostatnio Kuba próbował obciąć sobie palec siekierą, na szczęście bez powodzenia.

Póki co ja pozostałam bez obrażeń, ciekawe jaki chrzest bojowy szykowany jest dla mnie, chociaż może jednak wcale mnie to nie interesuje 🙂

Published by Kasia

Kim jestem? Jestem żoną, córką, siostrą, studentką, kierownikiem, mamą 2 kotów i 1 psa, ale od niedawna jest też mamą Marceliny. To teraz mój środek wszechświata :)